• Phone: +90 242 324 30 88
  • E-mail: info@rivaltour.com

Hakkımızda

Rival Tour

Türkiye Antalya'da Turistik  ve sportif faaliyetler alanında, ilgili olan herkese hizmet veriyoruz. Rival Tour Ailesi  olarak  başlıca hizmetlerimiz futbol organizatörlüğü, tüm spor aktiviteleri, vip hizmetleri , Seyahat ve Tatil hizmetleridir. 

Rival Tour ile , iş ortaklıklarını  dost canlısı ilişkiler içinde bir araya getirmekten gurur duyuyoruz. Rival Tour adıyla tüm rüyalarınızı gerçekleştirmek için sizi davet ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KNKA LTD'nin kalite anlayışı bütün evrensel değerleri içinde barındırır. Bu  kalite güvencesinden  herhangi bir sapmaya hoşgörü göstermemenin  itibar ve güvenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

SPOR VE FUTBOL

Rival Tour, Avrupa, dünya futbol takımlarının Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve kıtalar arasındaki uluslararası maçlarını organize eden önde gelen uzmanlaşmış seyahat yönetim şirketlerinden biridir. Avrupa ve diğer ülkelerdeki futbol federasyonları ve kulüpleri için maçlar hariç yaz ve kış eğitim kampları da düzenliyoruz. Buna ek olarak, Türkiye, Avrupa ve dünyadaki Premier League ve Futbol Ligi kulüpleri için otel rezervasyon hizmeti de veriyoruz.

 NEDEN RIVAL TOUR İLE ÇALIŞMALISINIZ ?

Biz uzmanız. Rival Tour, FIFA Lisanslı  Kenan Kurteş ile 12 Avrupa ülkesinde 30'dan fazla ülkeden 8000'in üzerinde takımın katıldığı uluslararası genç futbol turnuvaları, kız futbol turnuvaları, yaşlı futbol turnuvaları düzenlemiştir. Basketbol 'da yurt içinde ve yurt dışında turnuvalar düzenlemiş büyük övgüler almış bir ekibimiz vardır. Türkiye'de sadece Antalya değil Isparta Davraz yada Ankara Kızılcahamam yada Nevşehir de kamp imkanları sunduğumuz gibi yurt dışında da Slovenya , Avusturya , Makedonya ve Sırbistan da da kamplar yapıyoruz. Bu yüzden RİVAL TOUR en doğru adres.

Organizasyon 'larımız da resmi hakemler - dürüst rekabet garantisi , Uzman bir turnuva komitesi , ulusal futbol liginin ve UEFA'nın onayladığı açık turnuva kuralları uygulanır.

Rival Tour kesinlik demektir

Rival Tour, 50 yılı aşkın bir süredir yurt dışına seyahat eden ekiplerin güvenilir ve katılımcı bir ortağı olmuştur. Rival Tour, sıkı bir şekilde organize edilen ve şansa bırakılamayan bir turnuvanın kesinliğini sunar. Yıllar boyunca turnuvalarımıza katılan binlerce oyuncu bunu doğrulayabilir.


rival tour